Riad El Filali in Marrakesh - 14 personen
Referentie
:
9560
Situatie : Stad
Zicht op : Stad
Woning
5
slaapkamers
5
WC
5
badkamers met ligbad
Laatste renovatie : 2008
Bouwjaar : 1800
Huisraad
Binnen
- Koelkast
- Telefoon
- Internet
- Centrale verwarming
Buiten
Diensten
Inbegrepen
- Linnengoed te huur
- Lakens
- Handdoeken
- Personneel inbegrepen
- Receptie
- Safe
Niet-inbegrepen
- Kinderopvang mogelijk
- Internet
- Transfer luchthaven op aanvraag
Omgeving
Belangrijkste activiteit :
- Stadscentrum (- 100m)
- Golf (7km)
Omliggende activiteiten :
- Stadscentrum
- Casino
- Golf
- Historische site
- Paardrijden
- Gemeentelijk zwembad
- Museum
- Cinema
- Theater
- Discotheek
Opmerkingen van de eigenaar
Dit traditionele huis ligt in het middeleeuwse gedeelte (Médina) van de Marokkaanse stad Marrakech. U kunt het gehele huis huren of een kamer op “bed and breakfast” basis.
Het is een oase van rust, te midden van de indrukwekkende oude stad. Alle kamers bevinden zich op twee verdiepingen om de patio Dit is een binnenhofje van 8x8 met beplanting (bomen en bloemen): een fontein in een bassin waar u zomers verkoeling kunt vinden. Dit traditionele huis ligt in het middeleeuwse gedeelte (Médina) van de Marokkaanse stad Marrakech. U kunt het gehele huis huren of een kamer op “bed and breakfast” basis.
Het is een oase van rust, te midden van de indrukwekkende oude stad. Alle kamers bevinden zich op twee verdiepingen om de patio Dit is een binnenhofje van 8x8 met beplanting (bomen en bloemen): een fontein in een bassin waar u zomers verkoeling kunt vinden. 5 kamers, 5 badkamers en een mooi terras
Beoordelingen huurders
Geen beoordeling beschikbaar.
U bent niet ingelogd ! Als u een beoordeling, meldt u zich op de top van de pagina of om lid te worden.
Tarieven en planning
De eigenaar heeft niet geregistreerd zijn planning.
Gesproken talen van de eigenaar
- Frans
- Engels
- Duits
- Nederlands
Contact eigenaar en de reserve